• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Dětské pokoje

Ať mají děti ve svém pokoji radost

Dětský pokoj je místo, v němž by se mělo každé dítě cítit co nejlépe, a to při každé aktivitě. Ať už se jedná o hru či studium. Dětský pokoj je místo, kde děti a jejich kamarádi tráví velkou část dne, proto je potřeba jeho vybavení nepodceňovat. Zařídit a vybavit jej tak, aby byl nejen praktický a útulný, ale zároveň se v něm dětem líbilo, není vždy úplně jednoduché

Naše návrhy

Při řešení návrhů na vybavení dětského pokoje dbáme především na praktická řešení a naší prioritou jsou kvalitní a trvanlivé materiály.

Jsme schopni navrhnout takové uspořádání nábytku, které bude brát ohled na dostatek hracího prostoru, ale zároveň zajistí i dostatek úložného  a skladovacího prostoru a to nejen pro oblečení, ale i pro hračky a další věci, bez kterých se malé i ty větší děti neobejdou. Kromě účelnosti a designu hraje v dětském pokoji velkou úlohu především bezpečí. Na to samozřejmě, při výrobě jednotlivých dílů, pamatujeme, a proto je náš nábytek bezpečný.

V naší nabídce naleznete nejen nábytkové díly, ale i celé sestavy, které jsou laděny i v různých barevných tónech. Jednotlivé díly i sestavy jsou přizpůsobeny věku a potřebám vašich dětí.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.