• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně šetří prostor a nenarušují interiér

Současný trend v bydlení je ve znamení úsporných řešení nábytku a volných prostor. Zároveň je ovšem třeba umístit nejrůznější věci, oblečení, úklidové předměty, sportovní potřeb a řadu dalších. Z tohoto důvodu je preferována hlavně účelnost, ovšem důraz je kladen i na eleganci. Těmito vlastnostmi oplývají naše vestavěné skříně. Uplatňují se především v předsíních bytů a vstupních halách domů, ale také v ložnicích, dětských pokojích případně i v pracovnách či jiných místnostech.

Co je vestavěná skříň

Především je to elegantní a úsporné řešení úložných prostor. Hlavní výhodou našich vestavěných skříní je, že si můžete sami zvolit uspořádání vnitřního prostoru. Ten si můžete navrhnout podle konkrétních věcí a předmětů, které budete chtít do skříně ukládat. Můžete si zvolit počet polic a jejich výškovou instalaci, prostor pro zavěšování ramínek s kabáty a bundami, prostor pro uložení smetáku, žehlicího prkna, vysavače a dalších úklidových či jiných domácích potřeb.

Účelnost vestavěné skříně

Důležitou předností vestavěných skříní je skutečnost, že nezaberou v bytě příliš místa, stejně tak nepotřebují žádný volný prostor k otevírání dvířek, která jsou u vestavěných skříní posuvná. Jejich elegance spočívá i v tom, že působí nenápadně a dokonale splývají s ostatním nábytkem. Na rozdíl od klasických skříní se vestavěné skříně montují až ke stropu, což znamená další úložný prostor navíc. Na Vaše přání můžeme vyrobit i nejrůznější extravagantní úložné prostory.

Další přednosti

V první řadě je důležitá přesnost a dokonalost jak při výrobě, tak při instalaci na místě. Předpokladem je dokonalé řemeslné zpracování a také ukotvení, aby se posuvné dveře pohybovaly lehce i po několika letech používání. Jelikož vyrábíme vestavěné skříně na míru, nepřijde ani centimetr místa nazmar. Nejprve zpracujeme návrh ve 3D podobě, takže si můžete prohlédnout, jak bude vypadat konečná podoba a případně navrhnout změny nebo úpravy. 

Korpus skříní vyrábíme z LTD materiálu, přední hrany nábytku jsou olepeny tvrzenými ABS hranami, které je chrání před poškozením. Výplň posuvných dveří si můžete vybrat v provedení lamino, barevný lacobel, foto-sklo či jiný dekorativní materiál. Rovněž u dveřního kování nabízíme několik typů madel a barev. Spolu s vestavěnými skříněmi nabízíme i jejich doplňky, jako jsou šatní tyče, výsuvné drátěné koše, kravatovníky, kalhotovníky a jiné.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.