Kvalitní kuchyně na míru

U námi dodávaných kuchyní na míru klademe velký důraz na funkčnost a kvalitu výsledného řešení. Kuchyně navrhujeme ve 3D provedení, dle Vašich požadavků, ale s našimi doporučeními. Můžete si vybrat z široké řady materiálů, povrchů a doplňků.

Pokud budete mít zájem, rádi Vám poradíme s výběrem spotřebičů od renomovaných výrobců. Spotřebiče dovezeme a namontujeme.

Při návrhu Vaší nové kuchyně se budeme řídit programem DYNAMIC SPACE společnost BLUM.

Skleněné obklady - elegantní a praktický prvek

Zeptejte se nás na nabídku a možnosti využití skleněných obkladů nejen jako zajímavý a moderní prvek ve Vaší nové kuchyni či jinde v interiéru. Skleněné obklady jsou mimo jiné velmi praktické na údržbu a mají elegantní design.

Materiály - Korpus

Pro výrobu se využívají převážně LTD laminátové desky. Lamino je velice trvanlivý, stálobarevný a odolný materiál, který je dostupný v široké škále barevných odstínů. Korpusy olepujeme kvalitními tvrzenými ABS hranami zaručující dlouhou životnost skříněk.

Materiály - Dvířka

  • Lamino s ABS hranou: Tato dvířka jsou olepena hranou o síle 2 mm. Lamino nabízí kromě velkého výběru barev i velké množství různých typů povrchů. Materiál nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je cenově dostupný.
  • Folie: Základ dvířek tvoří tzv. MDF materiál s povrchovou PE folií. Na výběr je lesklý nebo matný povrch, antik vzhled, drásaný povrch nebo barva. Tyto materiály jsou rovněž velmi jednoduché na údržbu a jsou velmi žádané.
  • Lak: Lakovaná dvířka jsou velmi podobná dvířkům z folie, ale jejich povrch tvoří velmi kvalitní polyesterový lak v téměř neomezené nabídce odstínů. Díky této technologii výroby je velmi snadné poškozená dvířka kdykoliv opravit a není problém později vyrobit další díl nábytku.
  • Dýha: Jedná se o čistě přírodní materiál z domácího i exotického dřeva. Kombinace exotické dýhy s lakem ve vysokém lesku může být velmi elegantní dominantou Vašeho domova.
Řešení BLUM
Řešení BLUM
Moderní provedení
Moderní provedení
Moderní provedení
Klasický vzhled
Máte zájem o nabídku?

Pokud máte zájem o konkrétní nabídku, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře.

Poptávkový formulář

Proč zvolit TEKRO interiéry?

  • Vyrábíme nejen kvalitní, ale také funkční a praktický nábytek.
  • Vysokou kvalitu našich služeb si ověřila již řada klientů - přijďte se přesvědčit.

 
TEKRO interiéry
Brankovická 277
280 02 Kolín
777 898 634
info@tekro-interier.cz
 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM