• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Kvalitní kuchyně na míru

Kuchyně na míru pro každou domácnost

Mít v kuchyni všechno pěkně po ruce a také, aby tato místnost byla uspořádáním a designově k chloubě celého bytu, je zřejmě snem každé hospodyňky. Nemusí to být ovšem sen nereálný, pokud využijete našich služeb spočívajících v navrhování a realizaci kuchyní na míru. Poradíme si s každým prostorem a ve Vaší domácnosti vytvoříme kuchyň, která Vám bude sloužit nejen jako místo určené pro přípravu pokrmů, ale i jako příjemná oáza pro setkávání členů rodiny.

Co nabízíme

Navrhujeme kuchyně ve 3D provedení na základě požadavků a představ zákazníka. Díky této formě můžete vidět konečnou vizuální podobu své nové kuchyně. Ve spolupráci s námi pak můžete ještě před samotnou realizací navrhovat změny a úpravy, aby výsledná podoba Vaší kuchyně byla v naprostém souladu s Vašimi představami. Při navrhování kuchyní se snažíme, pokud je to jen trochu možné, dodržovat zásady DYNAMIC SPACE společnosti BLUM a tím dosáhnout optimálního uspořádání kuchyňských zón. Samozřejmě máte možnost vybírat si ze široké řady materiálů, povrchovým úprav a nejrůznějších doplňků. Součástí naší služby je i odborné poradenství s výběrem vhodných spotřebičů do Vaší nové kuchyně od renomovaných a prověřených výrobců. Spotřebiče po vzájemném odsouhlasení objednáme, dovezeme a na místě namontujeme a odzkoušíme.

Skleněné obklady a kamenné desky v kuchyni

Skleněné obklady jsou v kuchyni velice elegantním a také praktickým prvkem, neboť se snadno udržují. S těmito obklady máme výborné zkušenosti, takže se nás můžete ptát na nabídku a možnosti jejich využití. Jedná se o zajímavý a moderní prvek, který je vhodný nejen do kuchyně, ale i do jiných částí bytových interiérů. Krásu a eleganci skleněných obkladů umocňuje zajímavý design.

Kamenné pracovní desky jsou designovým, praktickým a především velmi odolným prvkem v kuchyni, který si můžete vybrat podle svých představ. Vybírat můžete ze široké škály barev a překážnou nejsou ani atypické rozměry a tvary.

Nabídka materiálů

K výrobě korpusů používáme převážně kvalitní LTD laminátové desky. Lamino je velice odolný, stálobarevný a trvanlivý materiál, který dodáváme v široké paletě barevných odstínů. Korpusy olepujeme neméně kvalitními tvrzenými ABS hranami, které jsou zárukou dlouhé životnosti skříněk a zejména jejich hran, které jsou vystaveny největšímu riziku poškození při pohybu osob v kuchyni.

Naše nabídka materiálů zahrnuje:

  • lamino s ABS hranou a různými typy povrchů
  • folie tvořící základ dvířek, na výběr je lesklý nebo matný povrch, antik vzhled, drásaný povrch nebo barva
  • lak - povrch dvířek je opatřen velice kvalitním polyesterovým lakem v neomezené škále odstínů
  • dýha - je přírodním materiálem z domácího i exotického dřeva. Kombinace exotické dýhy s lakem ve vysokém lesku může být velmi elegantní dominantou Vaší kuchyně i celého bytu.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.