O firmě TEKRO

Společnost byla založena roku 2003 sloučením dvou živnostníků, kteří se rozhodli zúročit své předchozí znalosti a zkušenosti a začali pracovat společně jako samostatní živnostníci. Spokojených zákazníků a práce přibývalo, proto jsme byli nuceni vyřešit otázku výrobních prostor a zamyslet se nad dalším směrem vývoje našeho společného podnikání. V současné době působíme jako sdružení podnikatelů pod názvem TeKro Interiéry se sídlem v Hradišťku u Kolína.

Naším cílem je vyhovět všem zákazníkům v maximální míře. Klademe důraz na kvalitu, flexibilitu a profesionalitu. Hlavní činností naší firmy je výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalšího nábytku na míru. Samozřejmostí je 3D návrh, odborná konzultace a široká škála vzorků či doplňků. Veškeré výrobky dovezeme a na místě odborně namontuje.

Na přání zákazníka jsme schopni zajistit kompletní dodávku instalatérských, elektrikářských a jiných řemeslných prácí, které budete při dodávce Vaší realizace potřebovat.

Výsledná kvalita našich výrobků vždy závisí na druhu a typu použitých materiálů. Avšak abychom dosáhli maximální kvality výrobku a zároveň spokojenosti zákazníků, zvolili jsme mezi své dodavatele jedničky na českém trhu ve svých oborech.

Do naší nabídky patří také specializace na špičkové kování BLUM.

 
TEKRO interiéry
Brankovická 277
280 02 Kolín
777 898 634
info@tekro-interier.cz
 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM