• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

O nás

O firmě TEKRO

Kvalitní návrh, výroba a spokojený klient

Naše firma byla založena v roce 2003 sloučením dvou živnostníků, kteří se rozhodli zúročit své předchozí znalosti a zkušenosti v oboru výroby nábytku. Spokojených zákazníků a práce přibývalo, proto jsme byli nuceni vyřešit otázku odpovídajících výrobních prostor, vybavení a zamyslet se nad dalším vývojem našeho společného podnikání. V současné době působíme jako firma TeKro-interiéry s.r.o. s výrobními prostory v Hradišťku u Kolína a interiérovým studiem přímo v Kolíně.

Naším cílem je vyhovět všem zákazníkům v maximální míře jejich požadavků, přání a nároků. Důraz klademe především na kvalitu zpracování, stylový design a stoprocentní funkčnost našich výrobků. Hlavním zaměřením firmy je výroba kuchyní a vestavěných skříní, ale dokážeme vyrobit a dodat i jakýkoliv jiný nábytek na míru. Všem zákazníkům garantujeme osobní přístup, 3D návrh realizace a širokou nabídku vzorků, spotřebičů, kování a doplňků. Veškeré výrobky dovezeme až na místo a odborně namontujeme.

Výsledná kvalita výrobků a služeb vždy závisí na kvalitě zpracování, druhu a typu použitých materiálů a komponentů, proto jsme se rozhodli spolupracovat jen s těmi nejlepšími v oboru.

1000+

3D návrhů

500+

Realizací

10000+

zlomených vrtáků

200000+

šálků kávy

Naše historie

Na trhu působíme již řadu let a rádi bychom zmínili několik milníků.

2003

založení firmy

Firma TeKro Interiéry, se současným sídlem v Hradišťku u Kolína, byla založena v roce 2003 jako spojení dvou samostatných živnostníků.

2014

výrobní hala

Díky rozrůstající se klientele bylo rozšíření firmy o novou výrobní halu a pořízení nové výrobní technologie přirozeným vyústěním.

2016

vzorkovna Kolín

S množstvím zakázek také rostla potřeba prezentace našich možností. V nové vzorkovně si každý může prohlédnout a "osahat" naši práci a dozvědět se o nových trendech a designech nábytku.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.