• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Ostatní zakázkový nábytek

Potřebujete vyrobit libovolný nábytek na zákazku?

Každý má jiný vkus, a pokud jste v naší nabídce nenašli nábytek, který by vás oslovil, rádi Vám ho vyrobíme na míru. Při úpravě bytu může vzniknout potřeba určitého typu a rozměru některého kusu nábytku, nebo prostě zatoužíte po nějakém originálním kousku. V takových případech jsme připraveni Vám vyhovět a vyrobit libovolný typ nábytku na zakázku podle Vašeho zadání. Stačí, když nám předložíte svůj vlastní návrh a my Vám rádi vypracujeme konkrétní nabídku.

Naše nabídka

Navrhujeme a vyrábíme jak jednotlivé kusy nábytku, tak kompletní sestavy pro jednotlivé místnosti v bytě nebo kancelářských prostorech. Může se to týkat nejen kuchyní, ale i ložnic, pokojů, předsíní či koupelen. Nabízíme výrobu originálních stolů a stolků na zakázku, vybavení pracoven a kanceláří. Objednat si u nás můžete i celé regály a šatny, které přesně zapadnou do rozměrů Vámi zvoleného prostoru.

Konkrétní příklady

Například si můžete objednat zakázkovou výrobu originální manželské postele do Vaší ložnice. Může mít praktický úložný prostor, tvar a rozměr podle Vašeho zadání a ve stejném provedení mohou být i noční stolky. Jedinečná a originální je také koupelnová sestava, do které zabudujeme umyvadlo, pračku a odkládací skříňku. Elegantní a praktické jsou také naše předsíňové stěny s dostatečným úložným prostorem i poličkami na různé doplňky.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.