• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Ordinace, kanceláře a další komerční prostory

  • Úvod
  • Služby
  • Ordinace, kanceláře a další komerční prostory

Komerční prostory s důrazem na potřeby podniku

Kanceláře, ordinace či salony, jsou prostory, které by měly nabízet ideální podmínky pro práci, podporovat tvůrčí činnost a zároveň zajistit potřebný komfort. Při realizaci klademe důraz na individuální potřeby a specifika jednotlivých míst. Rozhodli jste se podnikat, nebo chcete své stávající prostory renovovat či vylepšit? Neváhejte a obraťte se na nás, dokážeme realizovat vybavení pro všechny druhy komerčních prostorů.

Zajistíme vám tyto komerční prostory

Kanceláře či recepce vybavíme nábytkem, který poskytne dostatek úložného prostoru a přesto bude plnit i reprezentativní účely. Vyrobíme vám kvalitní nábytek na míru a podle vašich představ.

Zajistíme atraktivní, ale účelné vybavení pro kosmetické či kadeřnické salóny, ve kterých se vaši zákazníci budou cítit příjemně.

Pokud potřebujete vybavit ordinaci, čekárnu nebo další lékařské prostory, prohlédneme si a vyměříme prostory a vytvoříme vám příjemné a pohodlné zázemí pro vaši práci. Pokud plánujete otevření restaurace či kavárny, zajistíme pro vás potřebné vybavení i pohodlný nábytek. V naší nabídce naleznete i vybavení a nábytek vhodný do obchodu.

Díky našim dlouholetým zkušenostem vám nabízíme kompletní řešení pro vaše nebytové a komerční prostory.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.