• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Sedací soupravy

Rozkládací, do "L", do "U"... sedací soupravy

Sedací souprava je nedílnou součástí vybavení především v obývacím pokoji. Obývací pokoj je místo, kde se schází celá rodina, odpočíváte zde a scházíte se s přáteli. Je proto důležité, aby vybavení, které v pokoji máte, bylo pohodlné a příjemné. Pohodu a příjemné sezení vám zajistí sedací soupravy Aksamite, které ocení především milovníci tradičních tvarů a konstrukcí.

Čalounění tvoří potahová látka nebo kůže a při její výrobě je používán velmi kvalitní materiál a to nejen na potahy, ale i na výplň i konstrukci. Sedací souprava je od českého výrobce. V nabídce naleznete nejen sedací soupravy rozkládací, ale i do tvaru L či U. Pokud si zvolíte sedací soupravy od firmy Aksamite, zajistíte si pohodlí při vaší relaxaci, neboť designéři a technologové firmy dbají na ergonometrii jednotlivých dílů.

Pokud budete mít zájem, můžete si v naší vzorkovně výrobky Aksamite prohlédnout v rozsáhlém katalogu, ale také si je můžete reálně vyzkoušet. Vybírat můžete z různých druhů materiálů i z různých barevných odstínů. Naše firma nabízí kompletní servis, který vám poskytne nejen při výběru, ale i při montáži vámi zvolené sedačky.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.